תבניות ליציקת בטון

סגרון אמנות הייצור בע"מ מייצרת תבניות ליציקת בטון באמצעות שיטת הכרסום CNC. התבניות לבטון באיכות מהוות פיתרון קל ויעיל ומחליפות את קורות העץ המתקלות במהירות. עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לראות בשנים האחרונות איך תבניות מתכת ליציקת בטון מחליפות טפסות עץ סטנדרטיות. תבניות הבטון מאפשרות יציקה מדויקת וטובה יותר. התבניות איכותיות ומאפשרות שימושים חוזרים בעוד שהעץ מאפשר שימוש חד פעמי.

 

תבניות ליציקת בטון - סיגרון       תבניות ייחודיות לבטון    

 

 

מהי תבנית ליציקת בטון?

 

בכל אתר עבודה או בנייה מתבצע שימוש שוטף, תכוף ונפוץ בבטון. מכיוון שזהו חומר העבודה העיקרי בעולם הבנייה והבניין מועלים רעיונות כל הזמן לפתרונות חדשים שגם יקלו על העבודה, יזרזו אותה ויהפכו את המבנה הסופי ליציב, חזק ועמיד למשך זמן ארוך וממושך. אם בעבר היה שימוש בקורות עץ לצורך ביצוע יציקות בטון - הרי שכיום ישנו שימוש רחב באביזרים המכונים תבניות ליציקת בטון וכשמן כן הן - תבניות שבהם יוצקים את הבטון בצורה מסודרת, מה שמאפשר את הייבוש והחיזוק הטובים ביותר שלו. אם בשלב כלשהו היה צורך בהחלפת קורות העץ הרי שעם תבניות לבטון אין בכך צורך כלל. 


עם התפתחות נושא זה של עולם הבנייה - התפתחו גם חומרי גלם שונים שמהם עשויות התבניות. הנפוצות ביותר שבהן עשויות פלסטיק או קרטון. את התבניות עצמן ניתן להתאים לשימוש הדרוש, ללקוח הספציפי או למשימת הבנייה שעומדת בפני מנהל אתר העבודה וכך לקבל את התוצאות הטובות והמתאימות ביותר לצרכים. תבניות לבטון משמשות עם אביזרים נלווים המסייעים בחיבור, הארכה או ביצוע פעולות נוספות שמקלות על העובדים באתר הבנייה ומסייעות בידיהם לבצע את הבנייה בדרך הטובה ביותר.

 

אצלנו בסיגרון תבניות לבטון מיוצרות על פי דרישת הלקוח. כל שצריך הוא רק לספק לנו קובץ דגם אשר מוזן למכונת הCNC אשר באמצעות כרסום מדויק מייצרת תבניות ליציקת בטון ברמת הדיוק הגבוהה והמדויקת ביותר. במידה ואין לכם קובץ ספציפי אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לעזור.

 

ליצירת קשר ולפרטים נוספים, התקשרו אלינו עוד היום לטלפון: 053-4202619

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ