שירותי כרסום

סגרון אמנות הייצור בע"מ מעניקה שירותי כרסום וחריטה במגוון סוגי העץ, מתכת ופלסטיק. השירות נעשה ביעילות על ידיי צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום. אם אתם מחפשים שירות כרסום מקצועי, מדוייק ואמין אז הגעתם למקום הנכון.

סגרון מבצעים מגוון עבודות כולל תבניות לתחום התעשייה, באמצעות כרסומת CNC ייחודית, מקצועית ומהירה. דגמים לתערוכה ואבי טיפוס, וכן כרסום אמנותי בעץ המשולב בדלתות מפוארות ובריהוט מפואר וייחודי לבתי כנסת.

 

 

 

שירותים מרכזיים

 

 

כרסום עץ

כרסום אלומיניום

כרסום פלסטיק

כרסום עץ

כרסום אלומיניום

כרסום פלסטיק

 

 

 

כרסום עץ בדיוק מושלם

היום אפשר למצוא הרבה נגריות שמבצעות עבודות חיתוך בעץ וכרסום בעץ. אחת המכונות שאנו משתמשים בה היא מכונה אמריקאית THRMWOOD הידועה בעולם מאוד בתחום. המכונה הזו מסוגלת לבצע את עבודות הכי מדויקות עם רמת גימור מושלמת. בעזרת שילוב של כמה הגדרות וממדים ניתן לשלוט בה באופן מדויק. כל עבודה שמתבצעת מתחילה מתכנון מראש שיורד לכל פרט ופרט בתהליך העבודה, כך שהעבודות מקבלות מראה אומנותי של ממש.


חלק מהעבודות כרסום לנגרות עושות שימוש בעץ בוק או בעץ אורן. אלו סוגי עצים שהם עמידים ונוח ליצור מהם ריהוט כמו דלתות, שערי עץ, גדרות עץ ועוד. ניתן ליצור בעץ עצמו חריטות וכרסומים עדינים לעיטורים כמו: אותיות מובלטות, עיטורי פרחים, דוגמאות של תלת ממד ועוד, כשכל אלה מיועדים לריהוט בבתי כנסת, לארונות ודלתות בתעשייה, לריהוט ביתי וכו'. שירותינו כוללים גם עבודות בחריטה בתלת ממד עבור אבי טיפוס למיניהם שחברות אדריכלות עושות בהם שימוש רב, כיפופים שונים של סוגי עצים ועוד.  


כרסום פלסטיק

שירותי כרסום בפלסטיק מעניקים שירותים לתעשייה לצורך חיתוך פלסטיק ויצירה של תבניות פלסטיק שונות, באמצעות כל מכשור טכנולוגי ייחודי שמיועד לזה. אחת המכונות שמאפשרות את הכרסום בפלסטיק היא מכונת כרסום CNC בעלת 5 צירים שהיא מכונה מקצועית ייחודית ומובילה בכל העולם. היא מספקת בנוסף גם עבודות בתחומי תעשיות התעופה והחלל. 


כרסום פלסטיק מיועד גם עבור תחומים אחרים, כמו תחום הקוסמטיקה, חברות ומפעלים של הייטק, ייצור ותעשייה ועוד. הפרויקטים שיוצאים בתחום הכרסום והחיתוך בפלסטיק באמצעות המכשור הנכון הם מדויקים ונחשבים למוצלחים מאוד. השירות הוא יעיל מהיר ונוח וניתן לחתוך פלסטיק במגוון של גדלים צורות או מידות וברמה הכי מדויקת ובכמויות גדולות. מלבד המכונה המשובחת, הדרישה לדיוק בעבודות מאלצת בחירה של עובד מקצוע ומוסמך לתפעול המכונה שיודע ומכיר את כל כללי הבטיחות. לכן כל חברה שמספקת את השירותים הללו מחזיקה צוות נאמן ומקצועי שמסוגל לתת את השירות הטוב והאיכותי ביותר.

 

לשירות ייחודי בהתאמה אישית, פנו עוד היום באמצעות טופס צור הקשר

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ