שלטי הנצחה לבתי כנסת

לוח הנצחה לבית הכנסת הוא אחד מפריטי האבזור הנפוצים ביותר בכל בית כנסת בישראל וברחבי העולם. לוח זה משמש להנצחת יקיריהם של באי בית הכנסת והוא מוצב במקומות שונים ברחבי בית הכנסת. בחלק מהמקרים, השמות המופיעים על גבי לוחות ההנצחה הינם קרוביהם ויקיריהם של מתפללי המקום ובחלק מהמקרים מדובר במתפללי המקום אשר נפטרו מן העולם. כך או אחרת, לוחות זיכרון לבית הכנסת משמשים כמעין שלטי הנצחה הנושאים את שמות הנפטרים לאורך שנים ארוכות. 

שלטי הנצחה לבית כנסת

ייצור שלטי הנצחה לבית הכנסת

לוחות ההנצחה המוצבים כמעט בכל בית כנסת מיוצרים מחומרי גלם שונים כגון: עץ, מתכנת, אלומיניום, זכוכית וחומרי גלם נוספים. לוחות אלו מיוצרים בצורות שונים וגדלים שונים וברוב המקרים הם מאפשרים הוספה שמית של שמות הנפטרים בכל רגע נתון. כיום, באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות ניתן לייצר שלטי הנצחה מעץ המשולבים בסגנונות חריטה על שלטי הנצחה. טכנולוגיית ייצור זו מיושמת באמצעות מכונות CNC המיועדות לצרכי תהליכי עיבוד שבבי של כל חומר גלם אפשרי כולל עץ.

שלטי הנצחה מעץ הינם לוחות הנצחה מהודרים בהם ניתן ליצור חריטה על שלטי הנצחה בכל סגנון עיצובי נדרש, כאשר תהליך העיבוד השבבי של העץ כחומר גלם מתאפשר הודות לטכנולוגיית ה-CNC המתאפיינת ברמת דיוק גבוהה במיוחד. טכנולוגיה זו מיועדת לצרכי חיתוך ועיבוד עץ , כאשר פעולת החריטה על עץ מיושמת באמצעות כרסמת שהיא למעשה מעין מכונה לעיבוד שבבי. כאשר מייצרים את צורת לוחות הזיכרון ניתן להתקין אותן בתוך מסגרות אלומיניום או חומרי גלם אחרים ואף להוסיף אליהן אמצעי תאורה שונים המאפשרים הארה של כל אחד מהשמות המופיעים על גבי הלוח. שלטי ההנצחה המיוצרים מלוחות עץ, מיוצרים מסוגי עץ שונים, לרבות, עץ בוק ועץ אלון הניתנים לעיבוד שבבי באמצעות טכנולוגיית CNC  ומכונת ה-מכרסמת. 

לוחות זיכרון לבית כנסת בעיצוב אישי

טכנולוגיית החיתוך והכרסום המודרנית, מאפשרת לכם ליהנות מהיצע מגוון של לוחות זיכרון לבית כנסת המיוצרים מחומרי גלם שונים שבכל אחד מהם ניתן להגיע לרמת דיוק מקסימאלית של חריטות דקורטיביות המהדרים את לוח הזיכרון בכללותו ומדגישים ומבליטים את שמותיהם של הנפטרים המופיעים על גבי הלוח. 

תיבת הנצחה וזיכרון בבית כנסת

בנוסף, תוכלו ליהנות מפתרונות תאורה מיוחדים המאפשרים לכם ליצור לוחות זיכרון מוארים לבית הכנסת. לפני שאתם ניגשים להזמנת לוחות זיכרון לבית הכנסת, אנו ממליצים לכם להסתייע ברשת האינטרנט ולהיחשף לסגנונות עיצוב שונים ומגוונים של לוחות ההנצחה לבית הכנסת. כמו כן, אנו ממליצים לכם להיחשף לעבודות החיתוך והכרסום של חברת סיגרון המתמחה בביצוע כל עבודות הריהוט לבתי הכנסת, לרבות, לוחות הנצחה וזיכרון מכל חומר גלם אפשרי. 

למידע נוסף צרו קשר

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ