חריטה בזכוכית באמצעות לייזר

היום יש מגוון עצום והיצע רב של אלטרנטיבות למתנות ומחוות שניתן להעניק לאנשים אהובים ויקרים, לעובדים שלנו ולכל אחד שאנחנו מוקירים. הבעיה לעיתים היא במקוריות - רעיון מקורי מסוג פסל או מגן מזכוכית עם חריטה יפה עליו, טרם הפך להיות נפוץ. 


חריטה בזכוכית באמצעות לייזר או צריבה על זכוכית בלייזר על פסל או מגן היא מתנה מכובדת שמעניקה הרבה מחשבה והערכה, היא באה לסמל אות הוקרה וכבוד, וכל אדם יתרגש למראה שמו החרוט על פסלון זכוכית. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות אנו מבצעים חיתוך זכוכית בלייזר ברמה מדויקת ומהירה ומבצעים חריטות לפי בקשה ובהתאמה אישית. אנו יכולים לחרוט מילים ספציפיות או תמונות ועיצובים שונים כנו לוגו של חברה. אופציה נוספת היא לצרוב לתוכה תמונה או מילים בתלת ממד ולהפוך אותה למתנה מקורית מיוחדת וגדושה בהשראה ויצירתיות.

 


חיתוך זכוכית בלייזר

 

חריטה בלייזר על זכוכית היא עבודה שיוצאת מדויקת ואסתטית. שילוב של מכשור נכון ומקצועי, מאפשר לנו לבצע עבודות חיתוך וחריטה מדויקות. קרני הלייזר החדות שמסוגלות לחתוך כל דבר ועם מספיק ניסיון במכונות ובתחום החיתוך והצריבה בלייזר, ניתן לקבל תוצאות מדויקות, יפות ומקוריות. אפשר לחרוט בעדינות את שם החברה או העובד בחריטה עמוקה יותר, או לחרוט ציור של הלוגו. יש אפשרות לחרוט בתלת ממד או דו ממד, כל זה לפי צרכיו ורצונותיו של הלקוח. חריטה בזכוכית יכולה להגיע בכל מיני צורות. וכל צורה מקנה מראה אחר; צורה עגולה יכולה להקנות מראה קלאסי ומיוחד, ולעומת זו צורת המלבן מעניקה מראה פשוט יותר אך עם זאת יוקרתי. 

 

לשירותי כרסום וחריטה על מוצרים אחרים כגון עץ לחצו כאן

 


צריבה על זכוכית בלייזר

 

כמו כן ניתן לעשות צריבה על זכוכית באמצעות לייזר. ההבדל והשוני מהחריטה על זכוכית בלייזר הוא שבחריטה ניתן לחוש את הזכוכית, את השקע ואת הבליטות. בצריבת לייזר תלת ממד, הזכוכית נשארת חלקה וישרה והעיצוב שבוחרים נצרב בצבע לבן בתוך הזכוכית. צריבת לייזר בזכוכית מאפשרת כתיבה של טקסטים או חריטה בזכוכית של לוגו על גבי מגן או כל זכוכית אחרת, כמו כן ניתן לעשות צריבת תמונה על זכוכית בתלת ממד, זה יוצר מחזה מרהיב במיוחד  התמונות שנצרבות משתקפות מכל צד ומוצגות עם נפח ומקנות מראה ייחודי ומקורי. 

 

למידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ