חיתוך mdf בלייזר

היום על מנת ליצור שלטים בבתי עסק או בכל מקום שמבקש לפרסם את עצמו, קיימות טכניקות רבות אחת מהם היא שלטים שמיוצרים בחיתוך בלייזר, שלטים אלו הם שלטים שייעודם לטווח זמן רב ארוך בשל החוזק והעמידות שלהם. הם מרשימים מאוד ואיכותיים. חיתוך בלייזר זו טכניקה מתקדמת ומדויקת שמאפשרת גימור של מוצר איכותי ומושלם.


קיים חיתוך בלייזר מתבצע על חומרים מסוימים כמו כן על חומר mdf -הוא לוח מעובד שעשוי מנסורת או משאריות אבק, לזה הוסיפו להם דבק שרף שמאחד את כל השבבים תחת לחץ. החומר יוצא אחיד ללא עיוותים או שינויי כלשהו. הוא נצבע בציפוי של פורמייקה, מלמין, או פורנירים. ה- mdf משמש לריהוט, ארונות מטבח, מדפים ועוד. החומר הזה נחשב לחומר זול ולכן הוא גם מאוד אטרקטיבי. 


איך מתבצע חיתוך mdf בלייזר

היתרון בחומר mdf שהוא מנוצל למרות שהיה יכול להיזרק, לכן הוא חסכוני מאוד ומאפשר ניצול ושימוש מריבי. כמו כן, שיטת החיתוך MDF בלייזר, נעשית בצורה מדויקת ואיכותית היא מותירה קו חיתוך נקי עם ממש מעט פיוח שאפשר להסיר ולנקות עם מטלית. אפשר לחתוך בעובי -20  מ"מ במידת פלטה (130*250 ס"מ). במלאי לוחות בעוביים של 3 מ"מ ועד 8 מ"מ ומכל מיני מידות. שימושים שניתן לעשות בחומרים שעוברים חיתוך לייזר mdf הם: סוגים של שבלונות לחיתוך והרכבה, שבלונות שמיועדות לדפוס, מגוון שלם של קופסאות אחסון, בשל היותו חומר קל יחסית הוא מתאים גם למגוון צעצועים לילדים ולמשחקים, חיתוך אותיות לצביעה, מתקני תצוגה שניתן להניד אותם ממקום למקום ועוד.


חריטה בלייזר על MDF

 

מעצם היותו חומר דחוס ואחיד, מסוגל החומר לספוג חריטות בלייזר באופן המושלם ביותר, המראה שנוצר הוא חלק ואחיד. אפשר לחרוט  גרפיקה קווית או שטח על פי המוגדר בקובץ. בגלל שהחומר מאוד דחוס חלק ורציף, יש הבלטה גבוהה בין השטח שחרטו עליו (כהה) לבין הרקע הבהיר. שימושים שניתן לעשות בחריטה לייזר על mdf הם כמו חריטה על שלטים צריבה של מרקם על קיר, שבלונות, חלקי ריהוט ועוד.

 

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ