חיתוך פלזמה

חיתוך בפלזמה כולל שימוש במיכון החדיש והמתקדם ביותר בתחום על מנת להבטיח רמת דיוק וגימור מקסימליים ותוצאה משולמת בהתאם לצרכי הלקוח. חיתוך בפלזמה הינו תחום בתעשיית המתכות המשלב קידמה ואיכות תוך ייעול תהליך העבודה וקבלת מוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר. יתרונות חיתוך בפלזמה כוללים בראש בראשונה יכולת דיוק מרבית וגימור איכותי וכיום משמש התהליך כחלק מרכזי בעולם תעשיות המתכת.

למידע נוסף ולהצעת מחיר אתם מוזמנים ליצור קשר: 053-4202619

חיתוך פלזמה – איך זה עובד?

חיתוך בפלזמה היא שיטה נפוצה לחיתוך מתכת וברזל וזאת באמצעות הזרמת גז או אוויר דחוס בעוצמה אל המשטח המיועד לחיתוך וזאת בשילוב של זרם חשמלי גבוה אשר יוצר חום גבוה ומתיך את המתכת. ישנן מספר שיטות לחיתוך בפלזמה, מכשיר חיתוך פלזמה ידני היא שיטה אחת הכוללת שימוש בידית ריתוך. מדובר בתהליך ידני המתאים לחיתוך חלקים קטנים ונקודתיים וכן לביצוע עבודות חיתוך בשטח. תוצאות הפעולה הידנית מדויקות פחות בהשוואה לשימוש במכונת חיתוך פלזמה, אולם השיטה מהווה פתרון לצרכים נקודתיים. חיתוך בפלזמה אשר עושה שימוש בחום גבוה, מתאים במיוחד לחומרי גלם קשיחים ועבים במיוחד דוגמת פלדה וזהו יתרונו על חיתוך בלייזר וכרסום.

 

שיטה מתקדמת לדיוק וגימור מיטביים

חיתוך פלזמה על ידי מכונה היא שיטה מתקדמת בה נעשה שימוש במכונות CNC. מדובר בציוד משוכלל הכולל משטח חיתוך וזרוע חיתוך אוטומטיים. אל המכונה ניתן להזין שרטוטים מיוחדים ומדויקים ולבצע את החיתוך בהתאם לשרטוט על פי דרישת הלקוח והצרכים. התהליך כולו מתבצע ללא מגע יד אדם, מה שמאפשר קבלת תוצאות בדיוק מקסימלי ובאיכות גימור גבוהה. ישנם סוגים שונים של מכונות, כולם מתוחכמות ומדויקות, אולם ישנם הבדלים בין סוגי המכונות לגבי איכות ודיוק החיתוך.

 

מכונת חיתוך פלזמה

באמצעות המיכון והמכשור המתקדמים ניתן לבצע מלאכות מורכבות, מכונת החיתוך מסוגלת פח בצורה חלקה ביותר ובאיכות גבוהה. פעולת ועבודת החיתוך אינן מסתכמות בהפעלת המכונה, אלא דורשות ידע ושליטה בתוכנות מתקדמות המאפשרות עבודה על פי תכנית השרטוט המבוקשת ושליטה על סדר החיתוך של חלקי המתכת השונים. פלזמה לחיתוך ברזל מאפשרת אופטימיזציה חכמה וניצול מיטבי של שטח המתכת תוך מזעור הפסולת שנותרת לאחר העבודה.

 

חיתוך פלזמה – מגוון השימושים והייעודים

חיתוך בפלזמה מתמקד במתכות וברזל, אולם מאפשר גם חיתוך קרמיקה מדויק בהתאם להעדפות הלקוח. לנוחות הלקוח, ניתן לבצע הזמנות גם על סמך תמונה שצילמתם או שמקורה באינטרנט, בעזרת תוכנות עיבוד תמונה, אנו מבצעים המרה למכונה הממוחשבת. שימוש במכונת חיתוך להבה הפועלת באמצעות גז ארגון, מאפשר להגיע לטמפרטורות של אלפי מעלות ולכן שיטה זו יעילה במיוחד לעבודות פלדה ולמכות אחרות קשיחות ועמידות. תחומי הפעילות שלנו כוללים: חיתוך בלהבה, לייזר ופלזמה של מתכות וקרמיקה, כיפוף וקידוח פח, יישור וערגול פח, ייצור מוצרי פח, חיתוך מתכות וברזל על פי תכנית שרטוט או תמונה ועוד.

 

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ