חיתוך מתכת בלייזר

סגרון אומנות בייצור מתמחים בחיתוך מתכת בלייזר, גודל הפלטות שניתן לחתוך: 130*250 ס"מ . במתכת עד 2.5-3 מ"מ.


מכונות החיתוך שלנו מאפשרות חיתוך מתכת בלייזר איכותי למגוון מתכות וחומרים כמו : ברזל, פלדה, נירוסטה ועוד. כל זה כאמור לפי תכנון הלקוח ושרטוט מדויק עפ"י מידות. טכנולוגיית חיתוך המתכות בלייזר מספקת חיתוך מדויק מספר מתכות בפס ייצור תוך כדי הפרדה של חלקים שונים או של אב טיפוס. כבר בשלב התכנון המתבצע בעזרת המחשב הייעודי, מכונת החיתוך באמצעות קרן לייזר, בהספק גבוה במיוחד, מצליחה לחתוך חלק ומדויק את כל מגוון המתכות. שיטה זו מאפשרת חיתוך לפרטים קטנים, יצירת כלים או דברי אומנות. 

 


תהליך ייצור במתכות

 

יצירה של עבודות מתכת מורכבת מכמה תהליכים עד לגמר המוצר


כיפוף פחים

אנו משלימים את פעולת חיתוך מתכת בלייזר בעזרת מכונת מיוחדת לכיפוף פחים. המכונה מקבלת הוראות מוכנות מראש מהמחשב ולכן מגיעה לתוצאות מדויקות. כך ניתן לכופף פח לאחר שנחתך נכון וליצור חלקים או סדרה של פסי ייצור. עבודות מסגרות שונות אפשר ליצור באמצעות מסור חיתוך.

 

רתכות TIG

רתכות TIG מיועדות למצבים בהם הריתוך צריך להיות דק, במתכות דקות או פחים דקים. היא מיועדת לריתוך של מתכות: נירוסטה, אלומיניום, כסף, ברזל ועוד.  

 

רתכות MIG

רתכות MIG מיועדות לריתוך במצבים גסים וקשיחים של מגוון מתכות גסות. 

אפשר לבצע גם החדרת קשיחים בייחוד לתעשיית הזיווד, כמו כן הברזות וניקוב פחים.

 

למידע ופרטים נוספים על חיתוך בלייזר

 


חריטת לייזר על מתכת

 

בחריטת לייזר על מתכת, ניתן להיתקל בשלל מוצרים. ניתן להשיג בשיטה זו מחזיק מפתחות, לוגו לחברה, אותיות, פאזל, עבודות אומנות, צירים מבדים, אריזות ושבלונות ועוד מגוון רחב של מוצרים. אין גבול לשימוש שניתן לעשות בחריטה באמצעות לייזר, כך שכולם, מיצרן פרטי עד לבעלי עסקים יכולים למצוא שימוש בשרותי הלייזר וביכולות החיתוך המופלאות שהוא מאפשר בהתחשב בעובדה שהתוצר יוצא נקי מדויק ואיכותי. 

 

למידע ופרטים נוספים על שירותי הכרסום והחיתוך בלייזר שלנו

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ