חיתוך וכרסום עץ CNC

נגריות רבות מבצעות עבודות חיתוך שונות, סגרון אמנות הייצור בע"מ מבצעת עבודות כרסום עץ ועבודות חיתוך CNC ברמה הגבוהה ביותר.

נגריות רבות מבצעות עבודות חיתוך עץ שונות, סגרון אמנות הייצור בע"מ מבצעת עבודות כרסום עץ ברמה הגבוהה ביותר. מכונת הכרסום מתוצרת THRMWOOD האמריקאית, מיצרניות מכונות הכרסום המובילות ביותר בעולם. המכונה מבצעת את עבודות כרסום עץ המדויקות ביותר שתפגשו, באמצעות שילוב של מספר הגדרות ומימדים שונים הניתנים לשליטה מרבית.

 

מהו תהליך הכרסום והחיתוך בעץ?

עיבוד שבבי הוא תהליך של ייצור תעשייתי בו מחתיכה של חומר גלם אפשר להכין את המוצר הסופי באמצעות מכונות לעיבוד שבבי כמו מחרטה וכרסום על ידי כך שמורידים את עודפי החומר ברמה הכי מדויקת שאפשר עד לאלפית המילימטר. בתהליך נעשה שימוש בכלים מיוחדים כמו מקדחה, כרסום, מסורים ועוד, שמחוברים למכונות ויש להן צורות שונות שמיועדות לשימוש במגוון חומרי גלם. תהליך עיבוד נקבע מתוך כוונה של חיסכון במשאבים ובזמן, תוך כדי שמירה על איכות פני השטח ודיוק מרבי.

 

חריטה

פעולת המחרטה, שהיא למעשה החריטה, היא פעולה שמורידה בעזרת סכין חריטה ייחודי ועל ידי עיבוד מסובב מסבביו של חומר הגלם הנתון. הפעלה של המחרטה היא ידנית או על ידי מחשב - CNC. עושים בה שימוש לעיבוד של חלקים ציריים סימטריים והחומרים המעובדים יכולים להיות עשויים ממתכות, מעץ ומחומרים פלסטיים.

 

כרסום

כרְסֹמֶת היא למעשה מכונה לעיבוד שבבי, שמשמשת נגרים לעיבוד מדויק של משטח מישורי וצורתי. כרסוּם הוא שיטה מאוד נפוצה לעיבוד שבבי, והיא משמשת לעיבוד של כל צורה גאומטרית, הכלי עיבוד של הכרסומת עונה לשם כַּרְסֹם.

 

כרסום עץ ברמה דיוק מושלמת

סיגרון מבצעת כרסום עץ ברמת אומנות, משלב התכנון עד שלב הביצוע ובדגש על הפרטים הקטנים. החברה מבצעת עבודות למגזר העסקי ולמגזר הפרטי בהתאם לצרכי הלקוח. בין עבודתה הידועות בתחום חיתוך עץ CNC הם דגמים לתערוכות ואבי טיפוס המיוצרים ממגוון רחב של סוגי עץ כמו: אורן, בוק ( הידוע בחוזקו והתאמתו לצורכי ריהוט ) וחומרי נגרות מלאכותיים אחרים כמו M.D.F המשמשים בעיקר לארונות מטבח ודלתות.

כמו כן סגרון מייצרת מוצרים לתעשיית העץ הכוללים חריטות תלת מימד, גילופי עץ וכן שירותים שונים לנגרים. אצלנו תוכלו לבחור לעשות עבודות בהזמנות אישיות, כולל עיצוב אבטיפוס ראשוני לדוגמא, ובחירת מידות, חריטות, כיפופים שונים וחיתוך עץ על פי דרישות.

 

ליצירת קשר ולפרטים נוספים על כרסום CNC, התקשרו אלינו עוד היום לטלפון: 053-4202619

 

או צרו איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר

פרויקטים

פרויקטים

עבודות רהיטי בית כנסת

עבודות רהיטי בית כנסת

שירותי כרסום וחיתוך cnc

שירותי כרסום וחיתוך cnc

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה