חיתוך cnc וכרסום עץ

נגריות רבות מבצעות עבודות חיתוך עץ שונות, סגרון אמנות הייצור בע"מ מבצעת עבודות אומנות בעץ, כרסום עץ ועבודות חיתוך CNC ברמה הגבוהה ביותר באמצעות מכונת הכרסום מתוצרת THRMWOOD האמריקאית הבעלת 5 צירים, מיצרניות מכונות הכרסום המובילות ביותר בעולם. המכונה מבצעת את עבודות כרסום עץ המדויקות ביותר שתפגשו, באמצעות שילוב של מספר הגדרות ומימדים שונים הניתנים לשליטה מרבית. אנו בסגרון מעבדים עשרות מוצרים שונים בגדלים ייחודים כולל אביטיפוס שונים ברמות הדיוק הגבוהות ביותר ובגדלים שונים ומגוונים. עושים עושים חיתוך בעץ, אלומיניום, פלסטיק, בטון ועוד חומרי גלם שונים באמצעות הצוות המקצועי שלנו הבעל עשרות שנים של ניסיון בתחום

תהליך חיתוך עץ CNC וכרסום

עבודות אומנות בעץ המיוצרות בתהליך עיבוד שבבי של עץ וחומרי גלם אחרים הוא תהליך של ייצור תעשייתי בו מחתיכה של חומר גלם אפשר להכין את המוצר הסופי באמצעות מכונות לעיבוד שבבי כמו מחרטה וכרסום על ידי כך שמורידים את עודפי החומר ברמה הכי מדויקת שאפשר עד לאלפית המילימטר. בתהליך נעשה שימוש בכלים מיוחדים כמו מקדחה, כרסום, מסורים ועוד, שמחוברים למכונות ויש להן צורות שונות שמיועדות לשימוש במגוון חומרי גלם. תהליך חיתוך עץ CNC, כרסום ועיבוד נקבע מתוך כוונה של חיסכון במשאבים ובזמן, תוך כדי שמירה על איכות פני השטח ודיוק מרבי. אנו בסיגרון מבצעים חיתוך CNC של עץ, מתכת, פלסטיק וחומרי גלם נוספים

 

חריטה עם מכונת CNC

פעולת המחרטה, שהיא למעשה החריטה, היא פעולה שמורידה בעזרת סכין חריטה ייחודי ועל ידי עיבוד מסובב מסבביו של חומר הגלם הנתון. הפעלה של המחרטה היא ידנית או על ידי מחשב - CNC. עושים בה שימוש לעיבוד של חלקים ציריים סימטריים והחומרים המעובדים יכולים להיות עשויים ממתכות, מעץ ומחומרים פלסטיים.

 

כרסום חומרי גלם

כרְסֹמֶת היא למעשה מכונה לעיבוד שבבי, שמשמשת נגרים לעיבוד מדויק של משטח מישורי וצורתי המאפשרת ייצירת עבודות אומנות בעץ. כרסוּם עץ, כרסום מתכת וכרסום של חומרי גלם אחרים היא שיטה מאוד נפוצה לעיבוד שבבי, והיא משמשת לעיבוד של כל צורה גאומטרית. הכלי עיבוד של הכרסומת עונה לשם כַּרְסֹם.

 

כרסום עץ ברמה דיוק מושלמת

סיגרון מבצעת כרסום עץ ברמת אומנות, משלב התכנון עד שלב הביצוע ובדגש על הפרטים הקטנים. החברה מבצעת עבודות למגזר העסקי ולמגזר הפרטי בהתאם לצרכי הלקוח. בין עבודתה הידועות בתחום חיתוך עץ CNC הם דגמים לתערוכות ואבי טיפוס המיוצרים ממגוון רחב של סוגי עץ כמו: אורן, בוק ( הידוע בחוזקו והתאמתו לצורכי ריהוט ) וחומרי נגרות מלאכותיים אחרים כמו M.D.F המשמשים בעיקר לארונות מטבח ודלתות.

כמו כן סגרון מייצרת מוצרים לתעשיית העץ הכוללים חריטות תלת מימד, גילופי עץ, חיתוך CNC ליצירת אבטיפוס וכן שירותים שונים לנגרים. אצלנו תוכלו לבחור לעשות עבודות בהזמנות אישיות, כולל עיצוב אבטיפוס ראשוני לדוגמא, ובחירת מידות, חריטות, כיפופים שונים וחיתוך עץ על פי דרישות.

 

ליצירת קשר ולפרטים נוספים על כרסום CNC, התקשרו אלינו עוד היום לטלפון: 053-4202619

 

או צרו איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ