חיתוך אותיות בלייזר

שלטים בעלי אותיות מיועדים למגוון לקוחות המעוניינים להשתמש בהם בין השאר לפרסום, מיתוג, קידום מכירות, מטרות אזהרה ועוד.

בסגרון אמנות הייצור תוכלו לייצר בהתאמה אישית שלטי אותיות בשלל עיצובים, גדלים וצבעים, ומחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים.


אופציה נוספת היא שלטי אותיות גם תלת ממד שנחרטים על חומרים כמו: פרספקס, פי.וי.סי, אלומיניום, עץ, מתכת ועוד. ניתן לשלב לשלט גם תאורה חיצונית או פנימית, ולהתקין את השלטים הללו על חזית של בניין או על גג של מבנה. 

 

למידע נוסף על שירותינו בתחום חיתוך וכרסום עץ באמצעות מכונת CNC


 

טכנולוגית חיתוך האותיות בלייזר

 

טכנולוגיית חיתוך בלייזר, ובפרט חיתוך אותיות בלייזר מאפשרת לכל עסק או לקוח פרטי לבחור את העיצוב שהכי מתאים לצרכיו, וליהנות משלט עמיד ואיכותי. הלקוח יכול לבוא עם רעיון עיצובי משלו או לקבל טיפים ורעיונות מהמחלקה הגרפית של החברה. לאחר שבוחרים את הקונספט, והרעיון הופך להיות מגובש, מבצעים הדמיה ממוחשבת, גם לצרכי רישוי וגם לאפשר ללקוח לצפות בתוצר לפני שהוא מגיע לשלב הסופי על מנת לראות כיצד הוא משתלב עם הסביבה בה הוא יוצב.

 


חיתוך האותיות

 

לחברה שמתעסקת בחיתוך אותיות באמצעות לייזר קיים ידע עשיר ומקצועי בתחום. יש לה את כל הציוד הנדרש, המקצועי והמשוכלל ביותר, את המכונות החדשניות שחותכות בטכנולוגיית הלייזר ומכונות עיבוד שבבי. בנוסף, החברה מציעה ללקוח מגוון של חומרי גלם טובים ועמידים עם מספר פתרונות הדפסה. 

 


שירות ועיצוב מקצועי

 

שלט שעשוי מאותיות תלת ממד מטרתו היא למשוך את העין מכל מקום ושכל אדם פוטנציאלי ייחשף אליו. בפעולת חיתוך אותיות בלייזר לשלטים, קירות, עמודים ועוד ניתן להוסיף תאורת ניאון שמקנה אור מרשים ומיוחד או שאפשר להוסיף תאורת לד פנימית שנחשבת לחסכונית יותר. תאורת הלד ממזערת את הוצאות החשמל של השלט ומבטיחה מוצר חזק ועמיד לשנים ארוכות ללא תחזוקה.

את השלט המרשים תולים בחזית העסק. ניתן למצוא היום שלטים גם עם אותיות מחוברות ודוגמאות רבות. החברה שמייצרת את השלטים מתחייבת לאיכות גבוהה, כמו כן למחיר תחרותי והוגן לשיתוף מלא עם הלקוח על מנת שיקבל את השלט הנכון ביותר עבורו, במגבלות התקציב ולצרכי הפרסום או המיתוג של העסק שלו. 

 

למידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר בטופס יצירת הקשר

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ