דלתות יוקרה

דלתות יוקרה מעוצבות באופן ייחודי ואתם מוזמנים להינות ממיטב העיצובים.
למידע נוסף ולהצעת מחיר אתם מוזמנים ליצור קשר: 053-4202618

סגרון אמנות בייצור בע"מ מבצעים עיצוב דלתות יוקרה לבית בהתאמה אישית ללקוח. אם אתם מעוניינים בעיצוב דלתות כניסה יוקרתיות אנו נשמח לעמוד לשרותכם ולעצב עבורכם דלת בהתאמה אישית כפי שחלמתם.
אנו בסגרון מבצעים עיצוב של דלתות כניסה מפוארות באמצעות מכונות כרסום ו CNC מיוחדות בשילוב אלמנטים שונים לקבלת מראה דלת יוקרתית, ייחודי ובהתאמה לכול לקוח. דלתות יוקרתיות להענקת מראה ייחודי לכניסה לבית.

 

דלתות כניסה מפוארות בעיצוב אישי

 

ניתן לראות כי עיצובי דלתות יוקרה שלנו לא סטנדרטים, העיצוב שונה וייחודי, אנו מבצעים עבודת כרסום מקצועית, ומתמקדים בפרטים הקטנים העושים את כל השוני וההבדל מהעיצובים שהכרתם. הדלתות בעיצוב שלנו הן גדולות יותר ביחס לדלתות הסטנדריות שאתם מכירים, ומלוות בגימורים שרק בעלי מקצוע עם מכונות ייעודיות יכולים לעשות, ולרוב הן יתאימו לבתים פרטיים. כמובן שאת גודל דלתות היוקרה אנו מתאימים לגודל הפתח היעודי של הכניסה, בהתאם לגימורים, לחומר הרצוי והעיצוב הקיים.

תהליך העיצוב וההתאמה של דלתות כניסה בעיצוב אישי יכולל פגישה שבה אנו מודדים את פתח הדלת וחושבים ביחד עם הלקוח על העיצוב המתאים ביותר. באמצעות חשיבה משותפת נגיע לתוצר המושלם עבורכם. שירותי הדלתות בעיצוב אישי משמעותה דלת שלא תראו בשום מקום אחר. אתם יכולים לראות כי הפרוייקטים המוצגים שונים מאוד אחד מהשני כל עיצוב מותאם אישית פר לקוח. אנו לא מבצעים עיצובים סטנדטים, כל דלת היא מפוארת בפני עצמה.

 

   דלת יוקרתית מעץ בכניסה לבית הכנסת

 

 

דלתות כניסה יוקרתיות: שלבי תכנון

 

לאחר שאתם פונים אלינו אנו מתאמים פגישה, הפגישה נערכת במקום בו נדרשת התקנת הדלת. אנו מבצעים מדידות ולאחר מכן ביחד מתכננים את העיצוב. חשוב לציין כי לאורך כל התהליך אנו משתפים אתכם, זאת במטרה לייצור את העיצוב המושלם ביותר שיתאים עבורכם וישרה מראה של דלת יוקרתית. דלת כניסה עם מראה יוקרתי היא הרושם הראשוני של האורח, במידה ואתם רוצים לשדר יוקרה וייחודיות עוד לפני הכניסה לבית, למשרד, לבית הכנסת או מקומות אחרים אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות דלתות יוקרתיות גדולות ומרשימות. 

דלתות כניסה בעיצוב אישי

כפי שתוכלו לראות התמונות המוצגות הן של דלתות בעיצוב אישי אשר תוכננו ויוצרו במיוחד עבור לקוחותינו! על ידיי צוות סגרון תוצרת ישראל. בכול דלתות כניסה מפוארות הושקעה עבודה רבה על מנת להגיע לתוצר המושלם. בזכות מכונת הכרסום היחודית שלנו אנו מגיעים לתוצאות מושלמות עבור הלקוחות שלנו. חשוב לציין דלתות יוקרה המיוצרות על ידינו הן לא עוד דלתות מסחריות שנוצרות בכמויות גדולות בפס ייצור אלא דלתות כניסה בעיצוב אישי שמותאמות פר לקוח. כל דלת היא פרויקט בפני עצמו המתוכנן מההתחלה ועד הסוף בדגש רב על הפרטים הקטנים ביותר.

למידע נוסף על דלתות כניסה יוקרתיות אתם מוזמנים ליצור איתנו ואנו נשמח לעמוד לשרותכם 053-4202617

או שלחו לנו מייל באמצעות טופס יצירת הקשר

 

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ