ארונות קודש לבית כנסת

שיטת עבודה זו מאפשרת תהליך עיבוד שבבי של עץ המאפשר בין היתר חיסכון בזמן ומשאבים, ומעל הכול, רמת דיוק מרבית המאפשרת לייצר מגוון רחב של דוגמאות, עיטורים וסגנונות עיצובים המותאמים למודל העיצובי המוביל של בית הכנסת. 

 

ייצור ארונות לספרי קודש  - כיצד?

ארונות קודש לבית כנסת המיוצרים במסגרת תהליך עיבוד שבבי במכונות CNC מתקדמות, מאפשר את יצירתו של ארון ספרי קודש מהודר ומרשים ביופיו המותאם לגודל ההיכל הניצב בכל בית כנסת ובו מאחסנים את ספרי התורה. ייצור ארונות קודש באמצעות מכונות CNC, בדומה לכל ריהוט לבית כנסת אחר המיוצר בשיטת העיבוד השבבי, מאפשר את יצירתם של ארונות קודש מעוצבים בהם ניתן לשלב מגוון רחב של דוגמאות עיטור שונות ברמת דיוק מקסימאלית עד לאלפית המילימטר. 

 

ארון ספרי קודש לבית כנסת

 

העיטורים השונים המוטמעים על גבי ארונות הקודש הן למעשה תוצר של פעולת מחרטה המאפשרת עיבוד מדויק על כל חומר גלם, כאשר מדובר בהליכי ייצור ארונות קודש לבית כנסת, הרי שהחומר הגלם הנפוץ ביותר הינו עץ במסגרת עבודות עץ מיוחדות. יחד עם זאת, על מנת להוסיף מימד נוסף של עיצוב לכל הליך ייצור ארונות קודש לבית כנסת, ניתן לעשות שימוש בחומרי גלם נוספים כגון אלומיניום וזכוכית.

 

ייצור של פריטי ריהוט לבית כנסת בהתאמה אישית

היצע האפשרויות העומד לרשותכם בכל הנוגע לייצור ריהוט לבית כנסת באמצעות מכונות CNC הפועלות על ידי מחשב בקרה, מאפשר לכל אחד ואחד מביניכם הנמנה על וועד בית הכנסת, לבחור מגוון רחב של סגנונות עיצובים היכולים להתאים לכל אחד מפריטי הריהוט הנחוצים לכם לבית הכנסת, החל מארונות אחסון לסידורי התפילה, דרך ספסלי ישיבה לבאי בית הכנסת ועד לייצור ארונות ספרי קודש להיכל הקודש בבית הכנסת. 

ריהוט לבית כנסת

 

ההתאמה האישית של ארונות קודש לבית כנסת ופריטי הריהוט השונים, מיושמת בין היתר באמצעות תכנון קפדני של צרכי התפילה וכל זאת תוך מחשבה מעמיקה בנוגע למרווח האישי של כל אחד ואחד ממתפללי בית הכנסת. עבודות הייצור השונות באמצעות מכונות CNC מאפשרות לכם ליהנות גם מסגנונות עיצובים מרשימים וגם מרמת גימור גבוהה במיוחד המעניקה מימד נוסף של פאר, הוד והדר לשטח בית הכנסת. 

 

היוועצות מוקדמת עם אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בביצוע ריהוט לבית כנסת ועבודות עץ בתהליכי עיבוד שבבי במכונות CNC, תאפשר גם לכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של אפשרויות לעיצוב פריטי הריהוט השונים לבית הכנסת, לרבות, ייצור ארונות ספרי קודש להיכל הקודש בבית הכנסת. 

 

למידע נוסף והזמנות צרו קשר

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ