אודות


סגרון אמנות בייצור בע"מ החלה את דרכה לפני כ-ארבעים שנה במושבה יבנאל שבגליל ופעלה בכל תחומי הנגרות ע"י האומן משה סגרון. במרוצת השנים התפתח העסק מבחינה טכנית וכיום הוא עומד ברשימת המובילים בתחום.

 

לפני כ-חמש-עשרה שנה התקבלה החלטה לרכז את פעילותינו בתחום דלתות הכניסה ולפתח אותו. התמקדות זו החלה בלימוד מעמיק ובהכרת שטח העבודה מהיסוד: ייבוש עץ בצורה נכונה,הליכי עבודה נכונים,מערכות נעילה,צביעה מתאימה וכו"... ומאז מפעלינו מייצר דלתות כניסה איכותיות בגימור מעולה מעץ גושני בלבד.

 

דלתות מעוצבות - סגרון     דלתות יוקרה     דלתות יפות במיוחד

 

סגרון אמנות בייצור מונחית בתחום הכרסום, עם מכונת כרסום CNC  בת 5 צירים, מתוצרת THRMWOOD האמריקאית החברה מבצעת כרסום מדויק במגוון רחב של חומרים, עץ, פלסטיק, קלקר, אלומיניום וכדומה. סגרון מעניקה את שירותי הכרסום למגוון מפעלים וכן גם לקהל הפרטי.

 

כרסום     כרסום תבניות     כרסום מקצועי 

 

בסגרון אמנות בייצור בע"מ הלקוח שותף ליצירה וביחד אנו מגיעים לתוצר הסופי שהלקוח ציפה, צוותינו מעניק יחס חם ואדיב ומבטיח עבודה מקצועית ומדויקת.

 

בחמש עשרה השנים האחרונות פתחנו מחלקה מיוחדת לבתי כנסת ובה אנו מלווים את האחראי מטעם בית הכנסת  בתחומי דלתות הכניסה,ארונות הקודש ותיבות התפילה עד לגימור מושלם תוך ניצול מקסימלי של המקום הקיים.(גם במקרים של שדרוג). ריהוט הקודש משולב עם עבודה כרסום מקצועית היוצרת מראה מהודר ומכובד.

 

ארונות קודש     סגרון ארון קודש     סגרון אמנות בייצור בע

 

לסיכום:הידע, ניסיון רב השנים, טכניקת העבודה הייחודית והקשר האדוק עם הלקוח מציב את סגרון אמנות בייצור בע"מ בראש הרשימה בעיצוב דלתות יוקרה, כרסום CNC  ובעיצוב בתי הכנסת. 

פרויקטים

פרויקטים

שירותי כרסום

שירותי כרסום

דלתות יוקרה

דלתות יוקרה

חיתוך cnc וכרסום עץ

חיתוך cnc וכרסום עץ